Ere voorzitter Bram Boer onderscheiden

Op vrijdag 28 september heeft burgemeester Dirk van der Borg aan onze ere-voorzitter Bram Boer een Koninklijke onderscheiding uitgereikt.
Bram is sinds 1972 lid en voorzitter van onze vereniging. Hoewel hij dit jaar gestopt is met het voorzitterschap betekent hij nog steeds heel veel voor de vereniging. Hij nam vaak het voortouw, denk daarbij aan de oliebollen aktie, het werven van donateurs, het aanleveren van advertenties voor het jaarlijkse boekje. Hij zet zich ook in voor het plaatsen van Aed’s in onze gemeente en het onderhoud daarvan.
Daarnaast houdt hij de vinger aan de pols bij de reanimatie cursussen, zowel bij de beginners als de herhalingscursus.
We hopen hem nog heel lang als ere-voorzitter bij de vereniging te hebben en van zijn niet geringe kennis gebruik te kunnen maken.